Sobota, 29. jún 2024

Barcelona stiahla Emersona z hosťovania v Betise

TASR TASR 02.06.2021

Brazílsky futbalový obranca Emerson bude v novej sezóne opäť pôsobiť v FC Barcelona. Katalánci ho stiahli z hosťovania v Reale Betis. Emerson prišiel na Camp Nou v januári 2019 z Atletica Mineiro za 12 miliónov eur, no okamžite putoval do Sevilly.
      
V Betise si vybojoval stabilné miesto v základnej jedenástke. V uplynulej sezóne prispel 10 asistenciami k tomu, že tím Manuela Pellegriniho skončil šiesty a zabezpečil si účasť v Európskej lige UEFA. Ako pripomenula agentúra AP, s Barcelonou má Emerson ešte tri roky platný kontrakt.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera