Sobota, 18. máj 2024

Brankár Čiliak sa stal novou posilou Popradu

TASR TASR 29.06.2021

Marek Čiliak sa stal novou posilou HK Poprad. Tridsaťjedenročný slovenský brankár strávil väčšinu kariéry v Česku, v Komete Brno získal dva majstrovské tituly. V sezóne 2018/2019 si v drese bratislavského Slovana skúsil aj KHL. V reprezentácii zažil MS v rokoch 2018 a 2019.
      
S rodinou sme boli už celkom dlho preč a aj preto sme chceli prísť bližšie ku Zvolenu, kde majú naše deti starých rodičov. Aj keď som mal ešte v Česku zmluvu, už sme tam nechceli zostať. Poznám sa s pánom Jurínyim a keď prišla od neho ponuka, tak som ju akceptoval,” uviedol Čiliak.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera