Štvrtok, 25. júl 2024

Čajkovič podpísal s Tampou Bay 3-ročný nováčikovský kontrakt

TASR TASR 23.05.2021

Slovenský hokejový útočník Maxim Čajkovič podpísal 3-ročný nováčikovský kontrakt s klubom Tampa Bay Lightning. Do organizácie “bleskov” patrí od roku 2019, keď si ho klub vybral v 3. kole draftu.
      
Som nadšený, že som podpísal môj prvý NHL kontrakt s Tampou Bay. Je to niečo, čo by nebolo možné bez podpory mojej rodiny, priateľov, všetkých mojich trénerov a skvelých spoluhráčov,” uviedol Čajkovič na instagrame.
      
Čajkovič má za sebou trojročné pôsobenie v kanadskej juniorskej súťaži QMJHL. Dva roky strávil v klube Saint John Sea Dogs, v úvode ročníka 2020/2021 zamieril po 27-zápasovom pôsobení v klube Bratislava Capitals do tímu Val-d’Or Foreurs. V súčte základnej časti a play off zaň odohral 21 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 13 gólov, 13 asistencií, 6 trestných minút a 13 plusových bodov. Za sebou má dve účasti na MS hráčov do 18 rokov a štartoval aj na MS “20.”

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera