Sobota, 18. máj 2024

Cenu Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera získal Brind´Amour z Caroliny

TASR TASR 18.06.2021

Kanaďan Rod Brind´Amour získal prvýkrát v kariére cenu Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera hokejovej NHL. Carolinu doviedol k prvenstvu v Centrálnej divízii a tretiemu miestu v základnej časti.
      
Tretie miesto po základnej časti je najlepší výsledok v histórii klubu rovnako ako priemer 1,43 získaných bodov v zápase. Carolina si v prvom kole play off poradila s Nashvillom 4:2 na zápasy, no následne podľahla obhajcovi Stanleyho pohára z Tampy 1:4.
      
Brind´Amour pôsobí v trénerskom štábe Hurricanes od roku 2011, sezóna 2020/2021 bola pre neho tretia v pozícii hlavného kouča. V hlasovaní o najlepšieho trénera získal 433 bodov (61-37-17). Druhý skončil tréner Minnesoty Wild Dean Evason s 235 bodmi (24-27-34), tretí bol kouč Floridy Panthers Joel Quenneville (225/21-30-30). Brind´Amour nedávno podpísal nový trojročný kontrakt.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera