Štvrtok, 18. júl 2024

Česko – Bielorusko 3:2 pp v A-skupine, Česi s prvou výhrou

TASR TASR 24.05.2021

Hokejisti Česka zdolali na MS v Rige Bielorusko 3:2 po predĺžení a na konto si pripísali prvé dva body v “slovenskej” A-skupine. O ich triumfe rozhodol v 62. minúte Dominik Kubalík.
      
Bielorusi odohrajú ďalší zápas na šampionáte po dni voľna v stredu s Veľkou Britániou (19.15 h), Česi nastúpia o deň neskôr proti Švédom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera