Piatok, 24. máj 2024

Copa America: Argentína zdolala Paraguaj 1:0, Messi vyrovnal rekord Mascherana

TASR TASR 22.06.2021

Futbalisti Argentíny si zabezpečili postup do štvrťfinále juhoamerického šampionátu Copa America v Brazílii. Gólom Alejandra Papu Gomeza zdolali Paraguaj 1:0 a sú na čele A-skupiny. Lionel Messi nastúpil na svoj 147. duel v drese Argentíny, čím vyrovnal rekordný zápis Javiera Mascherana.

Čile v druhom dueli dňa remizovalo s Uruguajom 1:1 a v tabuľke mu patrí druhá priečka o dva body za Argentínou. Rovnako ako Argentíne mu už nemôže ujsť postup do vyraďovačky, kam sa dostanú po štyri tímy z oboch päťčlenných skupín. Skóre otvoril Eduardo Vargas, Uruguaj vyrovnal po vlastnom zásahu Artura Vidala v 66. minúte. Výprava Čile musela pred zápasom zaplatiť pokutu za porušenie bezpečnostného protokolu, pretože si hráči do svojho kempu v brazílskom meste Cuiaba zavolali holiča.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera