Piatok, 24. máj 2024

Copa America: Paqueta poslal Brazíliu do finále

TASR TASR 06.07.2021

Futbalisti Brazílie postúpili do finále Copa America. V utorkovom semifinále si obhajcovia titulu poradili s Peru 1:0 vďaka presnému zásahu Lucasa Paquetu z 35. minúty. Duel v Rio de Janeiro bol reprízou finále spred dvoch rokov, v ktorom “kanárici” triumfovali 3:1 a získali deviaty titul kontinentálnych šampiónov.

Brazília sa v ňom stretne s víťazom druhého semifinále medzi Argentínou a Kolumbiou, ktoré je na programe v noci na stredu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera