Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Briti si už nemôžu kúpiť lístky na štvrťfinále v Ríme

TASR TASR 02.07.2021

Futbaloví fanúšikovia z Veľkej Británie si už nemôžu kúpiť vstupenky na štvrťfinálový duel ME 2020 Anglicko – Ukrajina v Ríme. Dôvodom sú protipandemické opatrenia a pravidlá o povinnej päťdňovej karanténe v Taliansku po príchode z Británie.
      
Vstupenky predané po 28. júni môžu britskí občania buď vrátiť, alebo predať rezidentom v Taliansku. “Miestne autority nás dôrazne upozornili, aby sme neumožnili britským občanom vyhýbať sa povinnej karanténe pri vstupe do krajiny,” uviedla v tejto súvislosti Európska futbalová únia (UEFA) v oficiálnom vyhlásení.
      
Anglicko nastúpi proti Ukrajine v záverečnom štvrťfinále európskeho šampionátu v sobotu o 21.00 h.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera