Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Busquets mal negatívny test a opätovne sa pripojil k Španielom

TASR TASR 18.06.2021

Kapitán španielskej futbalovej reprezentácie Sergio Busquets sa po absolvovaní testu na koronavírus s negatívnym výsledkom v piatok opätovne pripojil k tímu na majstrovstvách Európy. Tridsaťdvaročný stredopoliar bude v dejisku sobotňajšieho zápasu “slovenskej” E-skupiny proti Poľsku, ktorý Španieli odohrajú v Seville.
      
Hráč FC Barcelona mal bezprostredne pred turnajom pozitívny test na koronavírus. Uplynulých desať dní strávil v izolácii a zmeškal aj úvodný duel so Švédskom (0:0). Španielsko sa v poslednom skupinovom zápase stretne v stredu 23. júna so Slovenskom opäť v Seville.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera