Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: De Bruyne odcestoval do Kodane, mohol by nastúpiť proti Dánsku

TASR TASR 16.06.2021

Stredopoliar Kevin De Bruyne by sa mohol v druhom stretnutí B-skupiny ME 2020 proti Dánsku vrátiť po zranení do zostavy belgickej futbalovej reprezentácie. Dvadsaťdeväťročný špílmacher Manchestru City v stredu odcestoval s národným tímom do Kodane a nie je vylúčené, že nastúpi proti domácemu tímu. Belgický futbalový zväz zatiaľ oficiálne nepotvrdil, či bude v kádri pre štvrtkový zápas (18.00 SELČ).
      
De Bruyne sa zranil v májovom finále Ligy majstrov proti FC Chelsea (0:1) a musel podstúpiť chirurgickú operáciu v tvárovej oblasti. Vynechal úvodný zápas na európskom šampionáte, v ktorom Belgičania zdolali v Petrohrade Rusko 3:0. Jeho rekonvalescencia napreduje, v pondelok sa opäť zapojil do tréningového procesu v reprezentácii.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera