Streda, 06. december 2023

EURO 2020: Španiel Pedri je podľa UEFA najlepší mladý hráč šampionátu

TASR TASR 12.07.2021

Španielsky futbalový stredopoliar Pedri sa stal najlepším mladým hráčom EURO 2020. Osemnásťročný futbalista FC Barcelona presvedčil svojimi výkonmi technických pozorovateľov UEFA. Pred piatimi rokmi na ME vo Francúzsku túto cenu získal Renato Sanchez z Portugalska.
      
Pedri mal pred finálovým turnajom na konte len štyri reprezentačné štarty v A-tíme trojnásobných majstrov Európy. Na ňom však vynechal jedinú minútu, keď ho reprezentačný tréner Luis Enrique vystriedal v nadstavenom čase predĺženia vo štvrťfinálovom súboji so Švajčiarskom. Ten “La Roja” vyhrala v rozstrele z 11 m.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera