Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Spinazzola má roztrhnutú achilovku, čaká ho niekoľkomesačná pauza

TASR TASR 03.07.2021

Taliansky futbalový obranca Leonardo Spinazzola si v piatkovom štvrťfinálovom zápase EURO 2020 proti Belgicku (2:1) vážne poranil Achillovu šľachu a na šampionáte predčasne dohral. Podľa talianskych médií ho čaká niekoľkomesačná pauza.
      
Dvadsaťosemročný Spinazzola sa zranil v 77. minúte pri šprinte za loptou, trávnik opustil v bolestiach na nosidlách. Na ľavom kraji obrannej formácie ho nahradil Emerson Palmieri.

Taliani, ktorí sa snažia vybojovať prvý titul majstra Európy od roku 1968, si budú musieť v utorkovom semifinále proti Španielsku poradiť bez rýchlonohého obrancu AS Rím.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera