Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Švédi nominovali šiestich hráčov do náhradného kádra

TASR TASR 10.06.2021

Tréner švédskej futbalovej reprezentácie Janne Andersson nominoval pred majstrovstvami Európy druhý káder so šiestimi hráčmi, ktorí by mohli zasiahnuť do zápasov na šampionáte v prípade, že v pôvodnom mužstve prepukne nákaza koronavírusom.
      
V náhradnom kádri sú Isaac Kiese Thelin, Jesper Karlsson, Joakim Nilsson, Jacob Rinne, Mattias Johansson a Niclas Hult, ktorí budú bývať a pripravovať sa v izolácii v Göteborgu. Skupinu povedie tréner švédskej “dvadsaťjednotky” Poya Asbaghi.
      
V utorok mali pozitívne testy na koronavírus Dejan Kulusevski z Juventusu Turín a Mattias Svanberg z Bologne. Švédi odohrajú prvý duel na šampionáte v pondelok 14. júna proti Španielsku, ktoré malo taktiež dvoch pozitívnych hráčov a v náhradnom tíme má 17 futbalistov. Obe krajiny budú bojovať v základnej E-skupine, v ktorej sa predstavia aj Poľsko a Slovensko.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera