Piatok, 24. máj 2024

Finále Copa America bude na Maracane

TASR TASR 03.06.2021

Finálový duel nadchádzajúceho juhoamerického futbalového šampionátu Copa America v Brazílii bude hostiť Maracana. Bude to jediný zápas, ktorý sa na najväčšom štadióne v Rio de Janeiru počas šampionátu odohrá.
      
Copa America je na programe od 13. júna do 10. júla. Brazília ako organizátor nahradila Argentínu a Kolumbiu, ktoré prišli o podujatie z pandemických a politických dôvodov.
      
Strešný orgán juhoamerického futbalu CONMEBOL v stredu zverejnil, že otvárací súboj Brazília – Venezuela sa bude hrať na štadióne Mane Garrincha v meste Brasília. V hlavnom meste krajiny sa bude hrať celkovo osem zápasov turnaja, vrátane jedného semifinále. To isté platí aj o Riu de Janeiro, ktoré okrem finále usporiada zvyšné stretnutia na štadióne Santosu. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera