Streda, 06. december 2023

Froome sa vyhol vážnejšiemu zraneniu po páde v 1. etape v Tour de France

TASR TASR 27.06.2021

Britský cyklista Chris Froome sa vyhol vážnejším zraneniam v sobotnej úvodnej etape Tour de France, ktorú poznačili dva hromadné pády. Ďalší štyria jazdci také šťastie nemali – Jasha Sutterlin, Marc Soler, Cyril Lemoine a Ignatas Konovalovas museli z pretekov odstúpiť.
      
Tridsaťšesťročný Froome zo stajne Israel Start-Up Nation spadol 8 km pred cieľom a museli ho ošetriť. Spolu so štvornásobným víťazom Tour previezli do nemocnice aj jeho tímového kolegu Reta Hollensteina. “Obaja sa podrobili vyšetreniam, ktoré nepreukázali žiadnu zlomeninu. Budú pod dohľadom tímových lekárov, ich pokračovanie v pretekoch by nemalo byť ohrozené,” uvádza sa vo vyhlásení tímu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera