Piatok, 24. máj 2024

Giroud mieri z Chelsea do AC Miláno

TASR TASR 13.07.2021

Francúzsky futbalista Olivier Giroud je blízko k prestupu z FC Chelsea do AC Miláno. S účastníkom Serie A podľa správ v talianskych médiách podpíše dvojročný kontrakt.
      
Tridsaťštyriročný Francúz bude údajne zarábať 3 milióny eur za sezónu. Londýnsky klub zaňho dostane odstupné 1 milión eur.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera