Utorok, 21. máj 2024

Hrašnová si v kladive na P-T-S vylepšila výkon sezóny na 70,38 m

TASR TASR 02.06.2021

Slovenská kladivárka Martina Hrašnová si v stredu na 56. ročníku mítingu P-T-S v Šamoríne vylepšila sezónne maximum na 70,38 m. Dvojnásobnej vicemajsterke Európy to stačilo na 3. miesto. Zvíťazila Venezuelčanka Rosa Rodriguezová výkonom 73,34 m pred úradujúcou olympijskou víťazkou Anitou Wlodarczykovou z Poľska (72,95).
      
Hrašnová ukázala solídnu formu, až päťkrát prekonala hranicu 68 metrov. Ani jeden pokus jej však “neuletel”, preto po súťaži nesršala maximálnou spokojnosťou. “Podmienky boli dnes vynikajúce. Bola by som rada, keby som svoj výkon ozdobila pokusom za úrovňou olympijského limitu 72,50 m. Nevyšlo to, no dnešné vystúpenie nemôžem hodnotiť ako zlé. Vylepšila som si výkon sezóny a hádzala som technicky lepšie než naposledy. Verím, že moja výkonnosť pôjde ešte hore. Vôbec ma nemrzí ani to, že som neobhájila prvenstvo. V tejto konkurencii je 3. miesto veľmi dobré,” povedala Hrašnová.  

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera