Piatok, 28. jún 2024

Jazdci symbolickým protestom poukázali na nebezpečné podmienky Tour de France

TASR TASR 29.06.2021

Účastníci cyklistických pretekov Tour de France v utorok symbolickým protestom poukázali na nebezpečné podmienky na cestách. Úvodné dni prestížneho podujatia poznačilo viacero pádov, jednému z nich sa v pondelok tesne pred cieľom nevyhol ani Slovák Peter Sagan.
      
Krátko po štarte štvrtej etapy celý pelotón na chvíľu zastavil a potom pokračoval voľným tempom. V tretej etape spadli aj ašpiranti na boj o celkové prvenstvo Geraint Thomas a Primož Roglič či špurtér Arnaud Demare. Austrálčan Caleb Ewan, ktorý bol v páde so Saganom, doplatil zlomeninou kľúčnej kosti a odstúpením z pretekov. Už v sobotu sa udiali dve vážne kolízie, pričom jeden z hromadných pádov spôsobila diváčka. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera