Piatok, 24. máj 2024

Kužmová prehrala vo štvrťfinále turnaja WTA v Prahe s Martincovou

TASR TASR 16.07.2021

Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa na turnaji WTA v Prahe neprebojovala do semifinále. V piatkovom stretnutí štvrťfinále dvojhry bola nad jej sily ôsma nasadená domáca hráčka Tereza Martincová, ktorej za 68 minút podľahla 2:6, 2:6.
      
Stopäťdesiatašiesta hráča rebríčka WTA v prvom sete až trikrát stratila vlastné podanie a prehrala ho 2:6. Do druhého vstúpila lepšie, viedla 2:0, no následne súperka získala šesť hier za sebou a triumfovala 6:2.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera