Piatok, 24. máj 2024

Molčan do finále kvalifikácie Wimbledonu, zabojuje o hlavnú súťaž

TASR TASR 23.06.2021

Slovenský tenista Alex Molčan sa prebojoval do finále kvalifikácie na grandslamový turnaj vo Wimbledone. V 2. kole vyradil nasadenú dvanástku Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny 6:2, 7:6 (2).
      
V dueli o postup do hlavnej súťaže nastúpi proti víťazovi súboja medzi Francúzom Antoineom Hoangom a Rumunom Mariusom Copilom. Molčan, ktorý v máji postúpil do finále turnaja ATP v Belehrade, štartuje v kvalifikácii niektorého z podujatí veľkej štvorky prvýkrát.  

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera