Sobota, 29. jún 2024

MS 2021: Slovenskí hokejisti proti Rusom so štyrmi debutantmi, v bránke Hudáček

TASR TASR 24.05.2021

Slovenskí hokejisti nastúpia proti Rusku so štyrmi šampionátovými debutantmi. Premiéru na MS absolvujú obrancovia Martin Bučko a Michal Ivan a útočníci Adrián Holešinský a Miloš Kelemen. Informovala o tom stránka hockeyslovakia.sk.
      
Po predchádzajúcom stretnutí proti Veľkej Británii (2:1) došlo k viacerým zmenám v slovenskej zostave. Do bránky nastúpi od začiatku Július Hudáček, v pozícii náhradníka bude pripravený Adam Húska. Zmeny sa nedotkli iba prvej formácie, ktorá bola opäť zložená z obrancov Mislava Rosandiča a Martina Gernáta a útočníkov Róberta Lantošiho, Mareka Hrivíka a Petra Cehlárika.
      
Mimo zostavy sa ocitli obrancovia Mário Grman a Šimon Nemec a útočníci Juraj Slafkovský a Martin Faško-Rudáš.

zostava SR proti Rusku:
Slovensko: Hudáček – Gernát, Rosandič, Bučko, Ďaloga, Gachulinec, Ivan, Jánošík, Kňažko – Lantoši, Hrivík, Cehlárik – Pospíšil, Krištof, Holešinský – Studenič, Roman, Kelemen – Liška, Sukeľ, Skalický

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera