Streda, 06. december 2023

Na turnaji Copa America zaznamenali už 66 pozitívnych prípadov

TASR TASR 18.06.2021

Brazílske ministerstvo zdravotníctva eviduje už 66 prípadov koronavírusu spojených s futbalovým turnajom Copa America. V porovnaní s predchádzajúcim dňom pribudlo trinásť ľudí s pozitívnym výsledkom testu.
      
Počas juhoamerického šampionátu vykonali 6521 testov, pozitívne testy vyšli 27 hráčom a členom realizačných tímov a 39 pracovníkom. Brazília sa stala organizátorom podujatia na poslednú chvíľu po tom, ako v Argentíne prišlo k prudkému nárastu prípadov ochorenia COVID-19. Už 20. mája prišla o úlohu spoluorganizátora aj Kolumbia pre protesty proti prezidentovi Ivanovi Duquemu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera