Utorok, 27. február 2024

Nagelsmann potvrdil, že Neuer bude aj v novej sezóne kapitánom Bayernu

TASR TASR 07.07.2021

Nový tréner futbalistov Bayernu Mníchov Julian Nagelsmann potvrdil, že brankár Manuel Neuer bude aj v sezóne 2021/2022 kapitánom tímu.
      
Neuer v roku 2017 prebral kapitánsku pásku po Philippovi Lahmovi, ktorý ukončil aktívnu kariéru. “Manuel odvádza v Bayerne skvelú prácu, je líder tímu. Nie je žiaden dôvod na zmenu kapitána,” uviedol Nagelsmann, ktorý na lavičke Bavorov vystriedal Hansiho Flicka.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera