Pondelok, 15. apríl 2024

Najužitočnejší hráč vzíde z trojice Crosby, Matthews a McDavid

TASR TASR 04.06.2021

Americký hokejový útočník Auston Matthews a Kanaďania Sidney Crosby a Connor McDavid sú v záverečnej nominácii na trofej Teda Lindsayho pre najužitočnejšieho hráča základnej časti NHL podľa hlasovania členov hráčskej asociácie (NHLPA). Meno víťaza zverejnia počas semifinále alebo finále play off zámorskej profiligy.
      
Zaujímavosťou je, že všetci traja nominovaní hrajú na poste stredného útočníka a spája ich aj pozícia jednotky draftu: Crosbyho si Pittsburgh vybral v roku 2005, Edmonton siahol po McDavidovi v drafte 2005 a Matthews je hráč Toronta od draftu 2006.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera