Piatok, 24. máj 2024

O účasti hráčov z NHL na ZOH 2022 v Pekingu sa stále rokuje

TASR TASR 22.06.2021

edzinárodná hokejová federácia (IIHF) aj naďalej rokuje s NHL o účasti hokejistov na ZOH 2022 v Pekingu. Prezident IIHF René Fasel pred dvoma dňami uviedol, že o účasti hráčov NHL na olympiáde sa rozhodne do týždňa. “O účasti hráčov NHL na ZOH v Pekingu aktívne diskutujú všetky zainteresované strany. IIHF sa zaviazala pomáhať a prilákať najlepších svetových hráčov na olympiáde. V tejto chvíli môžeme povedať, že pracovný proces prebieha, snažíme sa čo najskôr nájsť riešenie,” uviedol Bříza, člen rady IIHF.
      
ZOH v Pekingu sa uskutočnia od 4. do 20. februára 2022. Hráči z NHL sa zúčastnili na zimných olympiádach v rokoch 1998 až 2014. Počas ZOH 2018 v Pjongčangu vedenie profiligy odmietli prerušiť sezónu a uvoľniť hráčov do reprezentácií.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera