Štvrtok, 25. júl 2024

OH2020: Český tréner plážových volejbalistov mal pozitívny test na koronavírus

TASR TASR 20.07.2021

V olympijskej dedine objavili ďalší prípad koronavírusu. Pozitívny test mal český tréner plážového volejbalu Simon Nausch, v pondelok diagnostikovali ochorenie COVID-19 jednému z hráčov.
      
Nausch už opustil olympijskú dedinu a zamieril do karantény, v izolácii sú aj jeho blízke kontakty. Ide o piaty prípad koronavírusu v dedine. “Aspoň vieme, že pravidelné testovanie funguje a zachytáva prípady. Je to nepríjemné, ale musíme sa s tým vyrovnať,” citovala agentúra AFP šéfa českej výpravy Martina Doktora.
      
V pondelok mal pozitívny výsledok plážový volejbalista Ondřej Perušič, v nedeľu objavili infekciu aj u člena českého realizačného tímu, toho však zachytili už na letisku.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera