Piatok, 24. máj 2024

OH2020: Otvorili olympijskú dedinu

TASR TASR 13.07.2021

Olympijská dedina v Tokiu privítala v utorok prvých športovcov. Prezident Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Thomas Bach pri tejto príležitosti označil japonskú metropolu za najlepšie pripravené mesto na OH v histórii.

V dedine bude bývať na ploche približne 44 hektárov 18.000 športovcov a funkcionárov v 21 budovách. Panujú v nej prísne opatrenia z dôvodu pandémie koronavírusu. Musia sa dodržiavať rozostupy, platí zákaz podávania rúk a všetci musia nosiť masky mimo svojich izieb. Olympijské hry v Tokiu sa budú konať od 23. júla do 8. augusta za núdzového stavu a bez prítomnosti divákov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera