Piatok, 24. máj 2024

Polícia zatkla ženu, ktorá spôsobila hromadný pád v 1. etape Tour de France

TASR TASR 30.06.2021

Francúzska polícia zatkla diváčku, ktorá spôsobila hromadný pád v 1. etape cyklistických pretekov Tour de France. “Je obvinená z ublíženia na zdraví z nedbalosti a úteku z miesta činu. Hrozí jej trojmesačný trest odňatia slobody a pokuta 15.000 eur. Okrem toho môže čeliť žalobám o náhradu škody,” informuje agentúra dpa.
      
Jazdcom sa v sobotu do cesty postavila diváčka s transparentom štyridsaťšesť kilometrov pred cieľom. Tony Martin sa jej nedokázal vyhnúť a spustil hromadný pád. Na zemi skončilo mnoho favoritov, medzi nimi Primož Roglič, Tadej Pogačar a víťaz etapy Julian Alaphilippe. Jashovi Sütterlinovi nedovolili zranenia na podujatí pokračovať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera