Utorok, 27. február 2024

Portugalský brankár Rui Patricio prestúpil z Wolverhamptonu do AS Rím

TASR TASR 14.07.2021

Portugalský futbalový brankár Rui Patricio je novou posilou AS Rím. Taliansky klub ho získal z Wolverhamptonu Wanderers za približne 11,5 milióna eur. S novým zamestnávateľom podpísal trojročný kontrakt.
      
AS Rím je veľkoklub. Je to pre mňa nová výzva a som nadšený, že budem môcť pomáhať napĺňať ciele mužstva.  Jose Mourinho je jeden z najlepších trénerov na svete a som nadšený, že s ním môžem začať spolupracovať. Urobím všetko pre to, aby som tímu pomohol,” citovali talianske médiá portugalského reprezentanta.
      
Tridsaťtriročný Rui Patricio pôsobil vo Wolverhamptone od roku 2018, predtým chytal za Sporting Lisabon. V národnom tíme má na konte 97 zápasov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera