Utorok, 21. máj 2024

Rusnákov gól z penalty Realu Salt Lake v Seattle nestačil

TASR TASR 24.06.2021

Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák ml. si otvoril gólový účet v aktuálnej sezóne zámorskej Major League Soccer (MLS). V súboji na pôde Seattle Sounders v 79. minúte vyrovnal z pokutového kopu na priebežných 1:1, ale hostia v závere inkasovali ešte raz a prehrali 1:2.
      
Dvadsaťšesťročný stredopoliar, ktorý sa neprebojoval do záverečnej nominácie reprezentačného trénera Štefana Tarkoviča na EURO 2020, odohral celý zápas. Real Salt Lake je po ôsmich zápasoch na siedmej priečke tabuľky Západnej konferencie. Na konte má tri víťazstvá, tri remízy, toto bola len jeho druhá prehra.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera