Sobota, 29. jún 2024

Samsonov napokon neposilní zbornú, neodostal od klubu povolenie

TASR TASR 26.05.2021

Brankár Washingtonu Capitals Iľja Samsonov napokon neposilní ruskú reprezentáciu na hokejových MS v Rige. Po vyradení v 1. kole play off NHL nedostal zo zdravotných dôvodov od svojho zámorského klubu povolenie.
      
Ak by Samsonov štartoval na svetovom šampionáte, bola by to jeho premiéra v reprezentačnom A-tíme na veľkom medzinárodnom podujatí. “Iľja je sklamaný, mal veľkú túžbu posilniť národný tím. Čaká ho však dvojtýždňová rehabilitácia v klube,” uviedla Ruská hokejová federácia na svojom oficiálnom twitterovom účte.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera