Sobota, 18. máj 2024

Sedinovci opäť vo Vancouvri, budú špeciálni poradcovia generálneho manažéra

TASR TASR 24.06.2021

Bývalí švédski hokejisti bratia Henrik a Daniel Sedinovci budú tri roky po ukončení kariéry opäť súčasťou Vancouvru Canucks. V klube zámorskej NHL sa stanú špeciálnymi poradcami generálneho manažéra Jima Benninga.
      
Do Vancouvru prichádzame ako nováčikovia, ako starí nováčikovia. Chceme sa čo najrýchlejšie oboznámiť so všetkým, čo prináša funkcia špeciálneho poradcu generálneho manažéra. Pristupujeme k tomu s plnou vážnosťou,” uviedol prostredníctvom videokonferencie Daniel Sedin, ktorý bol v rokoch 2010-2018 kapitánom Vancouvru.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera