Štvrtok, 18. júl 2024

Slováci budú v kata družstiev bojovať o bronz na ME v karate

TASR TASR 21.05.2021

Slovenskí reprezentanti v karate postúpili na majstrovstvách Európy v chorvátskom Poreči do súboja o bronzovú medailu v kata družstiev. Trojica Roman Hrčka, Richard Šlehofer a Matej Rebro nastúpi na záverečný súboj proti Talianom v nedeľu.
      
Ženské družstvo v zložení Ľudmila Bačíková, Nikoleta Merašická a Vanda Vaňová obsadilo v kata žien konečné 7. miesto.  Informácie pochádzajú zo stránky karate.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera