Piatok, 24. máj 2024

Šramková prehrala vo finále kvalifikácie na Roland Garros s Chorvátkou Konjuhovou

TASR TASR 28.05.2021

Slovenská tenistka Rebecca Šramková neuspela vo finále kvalifikácie na grandslamový turnaj Roland Garros. V piatok bola nad jej sily Chorvátka Ana Konjuhová, ktorá Slovenku zdolala 7:6 (1) a 6:4.
      
Šramková, ktorá v 1. kole vyradila Číňanku Sin-jü Wang, resp. v 2. kole Taliansku Martinu di Giuseppeovú hrala v hlavnej súťaži na grandslame len v roku 2017 v Austrálii.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera