Piatok, 24. máj 2024

Výpravu Galatasaraya Istanbul nepustili z aténskeho letiska

TASR TASR 13.07.2021

Futbalistov tureckého klubu Galatasaray Istanbul nepustili v pondelok z aténskeho letiska. V utorok mali odohrať prípravné stretnutie na pôde gréckeho šampióna Olympiakos Pireus, tamojšie úrady im však nepovolili vstup do krajiny.
      
Hostia sa preukázali nanajvýš 72-hodinovými negatívnymi testami na ochorenie COVID-19, grécka strana však tvrdila, že na príchod z Turecka potrebovali výsledky nie staršie ako 24 hodín. Výprava z Istanbulu odmietla podstúpiť nové testy a po dvoch hodinách odletela naspäť.
      
Bola to jasná diskriminácia,” uviedol Galatasaray v stanovisku na svojej oficiálnej stránke. “Pravidlá platia pre všetkých rovnako,” citovala agentúra AFP z gréckej reakcie.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera