Sobota, 29. jún 2024

Zidane údajne rezignoval na post trénera Realu Madrid

TASR TASR 27.05.2021

Zinedine Zidane údajne s okamžitou platnosťou rezignoval na post trénera futbalistov Realu Madrid. Informáciu priniesol známy taliansky futbalový novinár Fabrizio Romano na svojom účte na sociálnej sieti a prebrali ju aj španielske denníky Marca a AS i rozhlasová stanica Cadena Ser. Zidane ani španielsky klub to zatiaľ nepotvrdili.
      
Zidane mal oznámiť predčasné ukončenie kontraktu, pôvodne platného do leta 2022, po nevydarenej sezóne, v ktorej Real prvýkrát za 11 sezón nezískal žiadnu trofej. Cez víkend prehral boj o ligový titul s Atleticom Madrid, v Lige majstrov stroskotal v semifinále na Chelsea Londýn.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera