Piatok, 24. máj 2024

Bratislava Capitals vyriešili brankársku otázku, novou posilou LaCouvee

TASR TASR 19.05.2021

Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals vyriešil brankársku otázku pred novým ročníkom Ice Hockey League (IHL). Mužstvo posilní kanadský brankár Connor LaCouvee a vedenie klubu predĺžilo spoluprácu so Samuelom Barošom.
      
Dvadsaťšesťročný LaCouvee začal minulú sezónu v extraligovej Dukle Trenčín, za ktorú odchytal deväť zápasov. Následne neodolal ponuke zo zámoria, kde chcel zabojovať o šancu v NHL. Vo farmárskej AHL odohral za Tuscon Roadrunners 11 stretnutí. V minulosti chytal v AHL aj za Uticu Comets a Laval Rocket, nastupoval aj v ECHL a získal titul v univerzitnej NCAA (Hockey East Champion).
      
V tíme Capitals pokračuje Baroš, 27-ročný brankár odchytal v uplynulej sezóne IHL 25 zápasov základnej časti s úspešnosťou zákrokov 90,3 percenta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera