Piatok, 24. máj 2024

Bývalý bežec na lyžiach Bajčičák sa stal novým predsedom bežeckého úseku SLA

TASR TASR 10.05.2021

Na čelo bežeckého úseku Slovenskej lyžiarskej asociácie (SLA) sa postavil bývalý reprezentant v behu na lyžiach Martin Bajčičák. Do funkcie predsedu ho vymenovali na nedeľnej členskej chôdzi druhého najväčšieho úseku SLA v Látkach.
      
Bajčičák nahradil na poste Michala Maláka. “Skutočnosť, že Martin Bajčičák nielen doplnil ‘vysokokarátové’ vedenie BÚ SLA, ale ujal sa aj vedenia bežeckého úseku, je dobrým znamením pre všetkých bežcov nášho hnutia. Odstupujúci predseda Michal Malák sa tak plánuje plnohodnotne venovať svojej funkcii športového riaditeľa,” uviedol v tlačovej správe prezident SLA Ivan Ivanič.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera