Utorok, 23. apríl 2024

Michal Chovan predĺžil zmluvu s HC Košice

TASR TASR 11.05.2021

Slovenský hokejový útočník Michal Chovan bude aj v sezóne 2021/2022 pôsobiť v extraligovom klube HC Košice. “Teším sa na ďalšiu sezónu v našich farbách. Verím, že bude úspešná a že ju dotiahneme do konca aj s vami na tribúnach,” odkázal košickým fanúšikom prostednícvom klubového videa.
      
Chovan má za sebou dve sezóny v košickom drese, v ročníku 2020/2021 bol kapitán tímu. V 45 zápasoch základnej časti získal 56 kanadských bodov za 12 gólov a 44 asistencií. V štyroch dueloch predkola play off nebodoval. V základnej časti bol tretí v produktivite v celej extralige a zároveň najlepší spomedzi nahrávačov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera