Sobota, 18. máj 2024

Scheifele dostal za zákrok na Evansa štvorzápasový trest

TASR TASR 04.06.2021

Hokejový útočník Winnipegu Jets Mark Scheifele dostal štvorzápasovú stopku za zákrok na Jakea Evansa z Montrealu zo záveru prvého zápasu 2. kola play off NHL. Skúsený útočník tak bude svojmu tímu k dispozícii najskôr v prípadnom šiestom zápase série.
      
Scheifele vrazil do Evansa, ktorý sa zblízka snažil zasunúť puk do prázdnej bránky počas hry Winnipegu bez brankára. Útočník Jets konal podľa Oddelenia hráčskej bezpečnosti NHL nad rámec primeranej hrubosti. Evans, ktorý v deň zápasu oslávil 25. narodeniny, zápas nedohral a z ľadu ho odniesli na nosidlách.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera