Pondelok, 22. júl 2024

Slovan Bratislava posilnil kanadský útočník Rapuzzi

TASR TASR 14.05.2021

Vedenie hokejového tímu HC Slovan Bratislava sa dohodlo na ročnom kontrakte s kanadským útočníkom Williamom Rapuzzim. V uplynulej sezóne pôsobil v nadnárodnej IHL v drese Dornbirneru, po základnej časti bol so ziskom 50 bodov za 20 gólov a 30 asistencií piatym najproduktívnejším hráčom základnej časti celej súťaže.
      
Rapuzzi doplnil v Slovane obrancu Matta MacKenzieho a útočníka Andrewa Yogana, ktorí tiež hrali v uplynulej sezóne v Dornbirne. “William Rapuzzi má za sebou v európskych súťažiach vydarené ročníky. Vo svojich mužstvách patril k lídrom, presadzoval sa tak bodovo ako aj herne. V Slovane od neho očakávame rovnako slušnú produktivitu a zvýšenie ofenzívnej sily mužstva. V ďalšej dobrej sezóne by si mal v Slovane vzájomne pomôcť s dvojičkou Andrewom Yoganom, s ktorým  nastupovali vlani spoločne v rovnakej formácii,” povedal pre klubový web generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera