Piatok, 24. máj 2024

Soler, Mäder, de Marchi i Dowsett odstúpil v 12. etape Giro d’Italia

TASR TASR 20.05.2021

Španielsky cyklista Marc Soler odstúpil z Giro d’Italia. Líder stajne Movistar tak urobil po nepríjemnom páde vo štvrtkovej 12. etape, ktorá viedla zo Sieny do mesta Bagno di Romagna.
    
Krátko po Solerovi odstúpil z pretekov aj víťaz 6. etapy Gino Mäder zo stajne Bahrain Victorious. Švajčiarsky jazdec sa počas štvrtkovej etapy trápil a jazdil s obviazanou ľavou rukou. Dvanásta etapa sa stala osudnou aj pre dvojicu jazdcov tímu Israel Start-Up Nation. Držiteľ ružového dresu v 5. etape Alessandro de Marchi sa zaplietol do pádu a museli ho odviezť do nemocnice, informoval portál cyclingnews.com. Okrem neho skončil aj Alex Dowsett, ktorý zosadol z bicykla 150 km pred cieľom pre žalúdočné problémy.
      
Etapu nedokončil ani vrchár Deceuninck-Quick Step Fausto Masnada. Pomocník tímového lídra Remca Evenepoela musel odstúpiť pre zápal šľachy v kolene, informoval tím na twitteri.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera