Piatok, 24. máj 2024

Tatarov Montreal podľahol vo 4. zápase Torontu 0:4, v sérii prehráva už 1:3

TASR TASR 26.05.2021

Hokejisti Montrealu so slovenským útočníkom Tomášom Tatarom podľahli v noci na stredu vo štvrtom súboji semifinále play off Severnej divízie NHL na domácom ľade Torontu 0:4. V sérii tak prehrávajú už 1:3 na zápasy. Carolina zdolala v piatom dueli semifinále Centrálnej divízie Nashville 3:2 po predĺžení a rovnakým pomerom vedie aj v sérii.
      
Tatar odohral 15:56 minút, raz vystrelil na bránku, rozdal päť “hitov” a pripísal si mínusový bod. Maple Leafs sú tak blízko postupu do divízneho finále, piaty duel je na programe v noci na piatok v Toronte.
      
      1. kolo play off NHL /na 4 víťazstvá/:
      
      Montreal – Toronto 0:4
      /stav série: 1:3/
     
      Carolina – Nashville 3:2 pp
      /stav série: 3:2/

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera