Štvrtok, 25. júl 2024

Cyklista Nibali sa podrobil úspešnej operácii zápästia

TASR TASR 16.04.2021

Taliansky cyklista Vincenzo Nibali sa podrobil vo štvrtok vo Švajčiarsku úspešnej operácii zlomeného zápästia. Predstavitelia jeho tímu Trek–Segafredo dúfajú, že sa stihne zotaviť do začiatku Giro d’ Italia (8.-30. mája).
      
Nibali utrpel pri páde počas tréningu fraktúru zápästnej kosti. “Počas zákroku mu do zápästia umiestnili kovové platne a skrutky. Zákrok vykonali pri lokálnej anestézii, celé to trvalo hodinu. Podľa doktora Ivana Tamiho, špecialistu na chirurgiu ruky, dopadol výborne. Po drenáži a výmene bandáže by mali Nibaliho v sobotu prepustiť z nemocnice do domáceho liečenia,” citoval portál cyclingnews slová tímového lekára zoskupenia Trek-Segafredo Emilia Magniho.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera