Sobota, 25. máj 2024

Martin vypadol v 1.kole turnaja ATP v Mníchove so Struffom

TASR TASR 27.04.2021

Slovenský tenista Andrej Martin prehral v utorok v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Mníchove s domácim Janom-Lennardom Struffom. Tridsaťjedenročný slovenský reprezentant podľahol sedmičke podujatia 4:6 a 3:6.
      
Martin sa pôvodne do hlavnej súťaže neprebojoval z kvalifikácie po prehre s Mackenziem McDonaldom z USA 3:6 a 2:6. Do “pavúka” sa napokon dostal ako tzv. lucky loser, teda zaskočil za hráča, ktorý sa z turnaja odhlásil.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera