Nedeľa, 19. máj 2024

Na turnaji v Madride sa predstaví aj Venus Williamsová, dostala voľnú kartu

TASR TASR 16.04.2021

Na tenisovom turnaji WTA v Madride sa predstaví aj Američanka Venus Williamsová. Bývalá svetová jednotka dostala od organizátorov voľnú kartu. Prestížne antukové podujatie sa začne 29. apríla.
      
V roku 2010 postúpila Venus Williamsová v Madride až do finále, v ktorom prehrala s Francúzkou Aravane Rezaiovou. Naposledy štartovala v španielskej metropole v roku 2018. “Veľmi ma teší, že antukovú časť sezóny odštartujem práve v Madride,” citovala slová staršej zo sestier Williamsových agentúra AFP.
      
Turnaj bude mať veľmi kvalitné obsadenie. Medzi prihlásenými hráčkami figurujú svetová jednotka Austrálčanka Ashleigh Bartyová, Japonka Naomi Osaková, Rumunka Simona Halepová či Češka Karolína Plíšková.  

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera