Utorok, 21. máj 2024

Vo vedení hokejových Rangers nastalo zemetrasenie, prvým mužom sa stal Drury

TASR TASR 06.05.2021

Klub zámorskej hokejovej NHL New York Rangers ukončil v stredu spoluprácu s prezidentom Johnom Davidsonom a generálnym manažérom Jeffom Gortonom. Obe pozície po nich preberie bývalý kapitán tímu Chris Drury.
      
“Jazdci” prehrali v noci na utorok na domácom ľade s Washingtonom 3:6 a definitívne prišli o možnosť zahrať si v play off. Ihneď po zápase navyše verejne žiadali odstúpenie vedúceho oddelenia pre bezpečnosť hráčov NHL Georga Parrosa. Nepáčilo sa im, že vedenie profiligy nepotrestalo Toma Wilsona za napadnutie hviezdy newyorského tímu Artemija Panarina a dostal len pokutu po tom, čo zbil Pavla Bučneviča. Panarin bude pre zranenie dolnej časti tela chýbať Rangers do konca sezóny.
      
Štvornásobní víťazi Stanleyho pohára sa do play off neprebojovali už štvrtú sezónu za sebou. Vlani prehrali v skrátenom ročníku v predkole s Carolinou Hurricanes 0:3 na zápasy.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera