Sobota, 29. jún 2024

Americká banka JP Morgan potvrdila financovanie Superligy

TASR TASR 19.04.2021

Americká investičná banka JP Morgan v pondelok potvrdila, že bude financovať novú futbalovú európsku Superligu. Ako informovala spravodajská agentúra PA, banka súhlasila s pôžičkou vo výške šesť miliárd USD (cca 5,01 miliardy eur) na nový projekt.
      
Pre PA potvrdil financovanie súťaže hovorca banky. Vznik novej súťaže oznámili v pondelok jej zakladatelia, teda 12 elitných európskych futbalových klubov – Arsenal Londýn, Manchester United, FC Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea Londýn, Manchester City, AC Miláno, Inter Miláno, Juventus Turín, Real Madrid, FC Barcelona, Atletico Madrid. Informovala agentúra DPA.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera