Štvrtok, 25. júl 2024

Andorra chce zorganizovať MS v lyžovaní v roku 2027

TASR TASR 29.04.2021

Andorra sa uchádza o organizovanie majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní v roku 2027. Stredisko Soldeu sa chce presadiť v konkurencii švajčiarskej Crans Montany či nemeckého Garmisch-Partenkirchenu. O dejisku sa rozhodne na Kongrese Medzinárodnej lyžiarskej federácie (FIS) v máji budúceho roka v portugalskom meste Villamoura.
      
Andorra ešte nehostila svetový šampionát a nekonal sa ani v Pyrenejách. V roku 1996 sa uskutočnil v pohorí Sierra Nevada v Španielsku, odvtedy MS organizovali iba alpské krajiny, Švédsko či USA. V roku 2023 bude vrcholné podujatie vo francúzskom rezorte Courchevel-Meribel a o dva roky neskôr v rakúskom Saalbachu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera