Sobota, 25. máj 2024

Arsenal prišiel o Tierneyho, poškodil si koleno

TASR TASR 07.04.2021

Škótsky futbalový reprezentant Kieran Tierney v službách Arsenalu si poškodil väzy v kolene a je otázne, či si v prebiehajúcej ligovej sezóne ešte zahrá.
Dvadsaťtriročný krajný obranca sa zranil v závere prvého polčasu sobotňajšieho zápasu s Liverpoolom (0:3). Stredajšie vyšetrenia ukázali vážnosť zranenia a že Tierney môže Arsenalu chýbať približne šesť týždňov.

“V prvom rade sa musíme uistiť, že nepotrebuje operáciu. Ak nie, dĺžka rekonvalescencie je okolo šesť týždňov,” uviedol tréner Arsenalu Mikel Arteta. Informovala agentúra AFP.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera